منو های مرتبطاطلاعیه مهم ثبت نام "بدون کنکور" مقطع کارشناسی پیوسته در بهمن ماه 1397


دانشگاه ایوان کی (بزرگترین دانشگاه غیرانتفاعی شرق تهران) به عنوان یکی از هفت دانشگاه برتر غیرانتفاعی کشور در مقطع کارشناسی پیوسته و در 24 رشته تحصیلی "بدون کنکور" دانشجو می پذیرد. متقاضیان می توانند از تاریخ 97/10/30 با مراجعه حضوری به دانشگاه ایوان کی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. آن دسته از دانشجویانی که در نیمسال اول 98-97 جای دیگری دانشجو بوده اند و در نیمسال دوم با انصراف از دانشگاه قبلی در دانشگاه ایوان کی پذیرفته شوند، دروس گذرانده شده قبلی ایشان قابل تطبیق خواهد بود.


مدارک لازم برای ثبت نام

1.  اصل‌ و یك برگ‌ تصویر مدرك‌ پیش دانشگاهی‌ مورد تایید‌ که معدل درآن قید شده باشد.( در صورت حاضر نبودن اصل مدرک فعلا گواهی موقت هم قابل قبول می باشد) به همراه 3 سری کپی


2.  اصل‌ و یك برگ‌ تصویر مدرك‌ دیپلم مورد تایید‌ که معدل درآن قید شده باشد.( در صورت حاضر نبودن اصل مدرک فعلا گواهی موقت هم قابل قبول می باشد) به همراه 3 سری کپی


3.   اصل‌ شناسنامه‌ و كارت ملی و دو سری‌ فتوكپی‌ از تمام‌ صفحات‌ آنها


4.  شش قطعه‌ عكس‌ تمام‌ رخ‌ 4?3 تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌

5.  ریز نمرات تأیید شده پیش دانشگاهی و دیپلم به همراه 3 سری کپی

6.  افراد دارای دیپلم نظام قدیم و همچنین سایر افرادی که دارای مدرک کاردانی پیوسته و یا معادل می باشند بایستی مطابق ضوابط اعلامی سازمان سنجش ، مدارک لازم را آماده کرده و در روز ثبت نام به همراه داشته باشند.


7.  تاییدیه تحصیلی پیش دانشگاهی. ?      مهم: 1 (برای اطلاع از آدرس کامل ایستگاه ها در طول ترم (اینجا کلیک کنید) به آدرس تلگرامی سرویس ایاب و ذهاب دانشگاه ایوان کی     @eyc_bus  مراجعه کنید) 

Hn    ایستگاه ترمینال جنوب: خیابان غفاری- 20 متر بالاتر از مترو- زیر پل عابر پیاده- ساعات حرکت 6:20 و 8:20 حاجی محمدی : 09126068604

          ایستگاه ترمینال خاوران: روبروی شهرداری منطقه 15- ساعات حرکت 6:40 و 9:00  محمدی: 09129751725


 مهم: 2 . از تمامی مدارک ثبت نامی قبل از تحویل به مسئول ثبت نام  چند سری کپی تهیه کنید. پس از تحویل مدارک تحت هیچ شرایطی جهت کپی گرفتن ، مدرکی از پرونده دانشجو قابل استخراج نخواهد بود.        


 

مهم: 3شهریه دانشگاه طبق مصوبه هیأت امنا تعیین شده که کمتر از دانشگاه آزاد( حدود 60 درصد شهریه دانشگاه آزاد) می باشد. دانشجویان در ابتدا به ساکن برای ثبت نام  مبلغی را به صورت علی الحساب پرداخت خواهند کرد و مابقی به صورت اقساطی در طول ترم  از ایشان دریافت خواهد شد. 


شرایط و تخفیفات ویژه:

  

1-دانشجویان در هر ترم از مزایای وام شهریه در چارچوب سهم تخصیصی از صندوق رفاه دانشجویان برخوردارخواهند شد. همچنین با هماهنگی های صورت گرفته با بانک ملی ایران، تسهیلات وام 5 میلیون تومانی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

2-کلیه  دانشجویان در طول تحصیل تحت پوشش بیمه حوادث قرار خواهند گرفت.

3- دانشجویان رتبه اول تا سوم هر رشته ازتخفیف شهریه برخوردار می گردند.

4- به تمامی افراد شاغل در نیروهای مسلح و فرزندان ایشان تا سقف 20 درصد تخفیف شهریه تعلق می گیرد.

5-به افراد شاغل در وزارت ورزش وجوانان و فرزندان آنان که در رشته های تربیت بدنی این دانشگاه مشغول به تحصیل میشوند تا سقف 15 درصد تخفیف شهریه تعلق می گیرد. 

6- دانشجویان با نسبت فامیلی درجه یک(برادری،خواهری،همسری،فرزندی) مادامی که به طور همزمان در این دانشگاه به تحصیل مشغول باشند، به هر کدام تا سقف 25 درصد تخفیف شهریه تعلق خواهد گرفت.

7- دانشجویانی که در دو مقطع متوالی در این دانشگاه تحصیل نمایند از 10 درصد تخفیف شهریه برخوردار می گردند.

8- دانشجویان هر روز از وعده غذایی گرم(ناهار) در سالن غذاخوری مجهز بهره مند می گردند. 

9- با هماهنگی که با پایانه شهر ایوان کی صورت گرفته ،سرویس ایاب و ذهاب از عمده میادین اصلی تهران و شهرهای مسیر برقرار می باشد.

10- دانشجویان از کتابخانه دیجیتال،کارت سلامت،سایت های مجهز رایانه ای و سیستم اطلاعات آموزشی مبتنی بر وب، بهره مند می گردند.

11- دانشجویان از اینترنت رایگان و دسترسی به منابع و پایگاه های اطلاعات علمی معتبر دنیا بهره مند می گردند.


  جهت کسب اطلاعات بیش تر و آشنایی با امکانات دانشگاه به آدرس زیر بروید.


www.eyc.ac.ir/intro.htmlشرایط دانشگاه: 

1.  رشته های دانشگاه در مقطع کارشناسی پیوسته


مهندسی برق
مهندسی پزشکی
مهندسی عمران
مهندسی معماری
مهندسی کامپیوتر
مهندسی صنایع
مهندسی مکانیک
مهندسی مدیریت پروژه
حسابداری
روانشناسی
مدیریت دولتی
مدیریت صنعتی
مدیریت بازرگانی
مدیریت مالی
مدیریت بیمه
مدیریت کسب و کارهای کوچک
مدیریت اموربانکی
حقوق
علوم تربیتی
مشاوره
مهندسی ایمنی
علوم مهندسی
معماری داخلی
علوم انسانی ورزشی

2.  دانشگاه ایوان کی در نزدیكترین فاصله با شهر تهران (50 كیلومتری سه راه افسریه ) قرار دارد و در ارزیابی  اخیرصورت گرفته توسط وزارت علوم در سطح یک قرار گرفته و به عنوان یکی ازهفت دانشگاه برترغیر انتفاعی کشور محسوب می شود.

3.  دانشگاه ایوان کی با بیش از 12 سال سابقه آموزشی در حال حاضر دارای 84 رشته در مقاطع مختلف تحصیلی، حدود  4500 دانشجو و بیش از دوازده هزار فارغ التحصیل می باشد. این دانشگاه با توجه به نیاز کشور از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه گسترش تحصیلات تکمیلی آغاز کرد وهم اکنون با 2 رشته دکتری و 21 رشته کارشناسی ارشد به مسیر خود ادامه می دهد. 

4.  با برنامه ریزی صورت گرفته با همکاری اساتید برجسته و بنام، کلیه کلاس ها فقط در 
دو روز برگزار می شود. 

5.  سرویس ایاب و ذهاب همه روزه از اکثر نقاط تهران و شهرهای اطراف (پاكدشت، شهر ری و كرج) مهیا است.

6.  آدرس: سه راه افسریه - اتوبان امام رضا (ع)- بعد از پاکدشت- شهر ایوان کی- بلوار آیت الله طالقانی- خیابان دانشگاه- دانشگاه ایوان کی

7.  دانشجویان و خانواده های محترم برای رفت و آمد می توانند از سرویس های دانشگاه استفاده کنند. ایستگاه ها در سایت اصلی دانشگاه مشخص شده است.

8.  تلفن تماس ضروری (8 صبح الی 2 بعد از ظهر)  31432-023
   09015559031

نوشته شده توسط معاونت آموزش در تاریخ ۱۳۹v/۱۰/۲۹