زمانبندی مصاحبه دکتری1400- رشته مدیریت ورزشی


پبا سلام

 مصاحبه دکتری 1400 همانطور که قبلا بیان شد به صورت مجازی برگزار می گردد. تمامی افرادی که مدارکشان کامل بوده در لیست مصاحبه قرار گرفته اند. مصاحبه ها به صورت مجازی و برای رشته مدیریت ورزشی در روزهای چهارشنبه 2 تیر و پنج شنبه 3 تیر از ساعت 8:30 برگزار خواهد شد.نکات مهم:

1. داوطلبان حتما فایل راهنما (پیوست 1) را به دقت بخوانند.  

    

2: افراد طبق لیست (به ترتیب) به صورت جداگانه وارد جلسه مصاحبه می شوند و مادامی که جلسه نفر قبلی به اتمام نرسیده باشد، امکان ورود نفر بعدی وجود ندارد. 


3: به محض اینکه نوبت هر نفر فرا برسد موضوع توسط مدیرجلسه به اطلاع ایشان خواهد رسید. شخص مدیر با همان تلفن موبایلی که توسط داوطلب  اعلام شده است تماس خواهد گرفت. 


4: چون جلسه مصاحبه مجازی به صورت پابلیک تعریف شده است، هر فردی که لینک جلسه را دراختیار داشته باشد می تواند به عنوان guest وارد جلسه شود منتها دسترسی توسط مدیر تایید می شود. لذا اگر چنانچه مشاهده کردید با وارد شدن به لینک ، یوزر نیم و پسورد می خواهد یعنی هنوز مدیر به شما اجازه ورود نداده است . به عبارتی block شده اید. 


5: افراد حتما بایستی با نام و نام خانوادگی کامل لاگین کنند. مثلا"Reza Karimi" صحیح است. R.K غلط است و مجوز ورود نخواهید گرفت.


6: موقع ورود ابتدا میکروفون را فعال کنید. سپس وب کم را فعال کرده و تصویر خود را share کنید.داوطلب حتما بایستی به صورت تصویری مصاحبه شود.


7: مصاحبه در 2 روز انجام می پذیرد. لیست اسامی به همراه زمانبندی به پیوست ارسال می گردد (پیوست 2). زمانبندی به صورت تقریبی با کمی تأخیر و تعجیل همراه خواهد بود. مقتضی است متقاضیان محترم حدأقل نیم ساعت قبل از زمانبندی آماده باشند.


8: متقاضیان محترم حتما اتصال صحیح میکروفون و وب کم را قبل از ورود به جلسه آنلاین مصاحبه، بررسی نموده و از صحت عملکرد آنها اطمینان حاصل فرمائید.


9: لینک ورود به جلسات مصاحبه 👇  

لینک جلسه مصاحبه مجازی گروه الف-چهارشنبه 2 تیر

لینک جلسه مصاحبه مجازی گروه ب- پنج شنبه 3 تیر

لینک گروه تلگرامی با حضور همه مصاحبه شوندگان- حتما عضو شوید

تلفن تماس کارشناس آقای مهندس مشیری - 02334521579


با آرزوی موفقیت 
مدیرکل آموزش و تحصیلات تکمیلی

پیوست ها
نوشته شده توسط معاونت آموزش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۰